Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 51 людина

Новини

Моя Мова – найкраща в світі! Нею освідчувалися в коханні наші дідусі і бабусі, наші матуся і татусь. Нашою Рідною Мовою ми промовляли свої перші слова: Мама, Тато. Наша Мова – одна з наймелодійніших і наймилозвучніших мов у світі… Наша Рідна Мова – найбагатша в світі!
Дорогі діти рідної мови! Не будьмо байдужими, давайте разом захищати найбільше наше багатство – нашу Рідну українську мову!
Вчителі Кічернянської гімназії,не тільки люблять своє рідне,а й навчають своїх учнів і знайомих, любити і шанувати Рідну мову.
У наш час,за межами гімназії,важко знайти людину,яка вільно розмовляє українською мовою.Тож,вчителі Кічернянської гімназії підтримують всіх і закликають всіх: "Спробуймо розмовляти нашою рідною мовою,адже-це не тільки сучасно!Наша рідна мова-це мова наших батьків!Тож будьмо не просто українцями,а справжніми борцями рідного слова."Адже, мова сьогодні є,а завтра зникає!Будьмо просто нацією,яка може показати для кожного українця приклад,що державною мовою потрібно говорити не тільки для галочки,а навести приклад і довести,що наше рідне,добре,найкраще для кожного слово-це мова!
Вчителі Кічернянської гімназії пишаються своїм рідним і плекають в дитячих серцях найкраще- рідну мову!

21 лютого 2022 о 17:37 | Головко Л. С. | немає коментарів

На виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Жденіївської селищної ради від 11.02.2022 року № 09 "Про роботу навчально-виховних закладів Жденіївської селищної ради в умовах "червоної" зони" на території громади з 11.02.2022 року" з 14.02.2022 року по 28.02.2022 року освітній та виховний процеси буде організовано за дистанційною формою навчання в асинхронному та синхронному режимах.

11 лютого 2022 о 18:35 | Тидір О. Ф. | немає коментарів

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Наш заклад не залишився осторонь. Педагогічні працівники та здобувачі освіти також долучились до відзначання Дня безпечного Інтернету. У закладі були проведені різноманітні заходи: інформаційна година "Безпека дітей в Інтернеті"(5 кл, Головко Л.С.), квест-гра "Безпечний Інтернет"(9 клас, Тидір О.Ф.), інтерактивна гра “Безпечна подорож до країни Інтернет”(7 клас, Щербей О.І.)

8 лютого 2022 о 18:17 | Тидір О. Ф. | немає коментарів

https://www.facebook.com/UAMON/?__tn__=kC-R&eid=ARBoVWbHkKpWRXeT-gaRFkHPltrS8S4cxfxRkzD3b1pY9LQEv5eQP8yuhGkyJeNyc5qj9ljPHk5bCHtU&hc_ref=ARSjPv9z2p1Tu2TwiBBMl-Ht6GFG14vgp8x-rp92aHb1YhfEAy7RQ2pFywsRQx84RSY&fref=nf&__xts__[0]=68.ARBMS7qUclrL2D_bYj_FqfvHV06t1fih5zyRwKiWy-TNgr0ItxGv3L2no6fL8II9e1ShvLxCCaLFqQ8xwnFE9iPwLBM6IA52oHUn19KD4aPqx2LjFUlZ-EMAlpON87NTmt36iu6w3VCU1f0lmEGR0xTob5OghBr4Vsg6wqXssqfiPx9jOqqE08MjetwX6ur3dOqGvfG3HiTfa4fsJptTPzSrgS9MVNGHKhjEjfiUI5FxTbWQI20Ze40NrlLkUkWQUDbU6rc8SNEbm0J9PCn0Ywy3LCio_kN7YUwjLWpdyVp-UlrBxeFiFDc10xFAndoxuNe1rOZ7u5GJxaG3W8Np3MfQMw

5 квітня 2020 о 18:49 | немає коментарів

Відеоуроки для 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класів ви та учні зможете переглянути у зручний для вас час на YouTube!

У п’ятницю розпочнуться уроки для 5-х, 6-х, 7-х та 8–х класів на YouTube каналі 34 каналу за посиланням https://bit.ly/2y3uhsl

Нагадуємо, що "Школаonline" (відеоуроки для старшокласників, 9-й, 10-й, 11-й клас) можете переглядати на YouTube каналі «ДніпроТВ» за посиланням https://bit.ly/2IUzyVs

Розклад відеоуроків для старшокласників розміщено на офіційній вебсторінці департаменту https://bit.ly/3d9mCsP

Трансляція відеоуроків на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Також онлайн на YouTube каналі: https://bit.ly/2QC9cfj
Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50

Відеоуроки ви зможете переглянути у зручний для вас час на YouTube, а наше найголовніше завдання – забезпечити учнів можливістю отримувати знання.

Дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові!

29 березня 2020 о 21:00 | немає коментарів

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

25 березня 2020 о 15:34 | немає коментарів

З 12.03.2020 заклад освіти перейшов на дистанційне навчання.

При організації дистанційного навчання використовуються:

веб-сайт закладу;
електронна пошта, соціальні мережі;
інструменти цифрового навчання (https://miyklas.com.ua/);
Google-сервіси (Classroom);
cистеми дистанційного навчання A-Tutor, e-Front, Moodle тощо;
програмне та навчально-методичне забезпечення, розміщене на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України (доступно за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi);
електронні підручники (https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/pidruchniki/elektronni-pidruchniki);
освітній портал (https://www.kristti.com.ua/uvaga/), де розміщено «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з навчальних предметів в основній та старшій школі в умовах дистанційного навчання».
офіційний YouTube-канал МОН (https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA/featured)
офіційний YouTube-канал телеканалу Київ (https://www.youtube.com/user/kievchannel/featured)

13 березня 2020 о 16:02 | немає коментарів

Шановні батьки та учні!
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 211 від 11.03.2020 року, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, з 12 березня по 03 квітня 2020 року в Кічернянському ЗЗСО І-ІІ ст. запроваджено карантин!

11 березня 2020 о 22:09 | немає коментарів

Україна... Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорозьку Січ, славетну Києво-Могилянську академію. Україна виколисала велетнів сили і духу — таких, як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський... Цей перелік можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини. І 22 січня Україна святкувала 101 річницю проголошення Соборності нашої держави. На честь цієї річниці з учнями 9 класу було проведено годину спілкування "Ми - у соборній Україні!"

У рамках тижня правознавства у Кічернянському ЗЗСО І-ІІ ступенів у 7 класі було проведено виховну годину "Знай свої права та обов'язки". Адже права людини - це не просто права. Якщо у людини є право - це значить, що у когось повинні бути обов'язки! Тільки тоді можна правильно користуватися правами, коли вони засновані на доброті й любові до людей.

«Сімя і школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа. Але це не означає, що дитина повинна зовсім відірватися від берега…» Л. Кассиль .
В наш час дітям доводиться засвоювати багато інформації. Це відбувається щодня і накопичується, немов снігова куля. Кожному з нас відомий вислів «Навчання – світло». Хотілося б додати, що навчання – це ще і благо, що робить людину мудрішою, добрішою, багатшою і духовно і матеріально. Однак я погоджусь з В.О.Сухомлинським, який стверджував, що «через те, що навчання в нашому суспільстві стало не лише загальнодоступним, а ще й обов’язковим, в очах багатьох молодих людей воно перестало бути благом». Більш того, для багатьох дітей воно не лише обтяжливе, але є покаранням, а виконання домашнього завдання – каторгою.
Як зробити так, аби навчання стало бажаним і привабливим, як допомогти дитині в навчанні, націлити її на отримання знань? Відшукати відповіді на ці питання намагались сьогодні батьки учнів 7 класу на батьківських зборах "Щоб дитина навчалась". Сподіваюсь, що кожен зміг для себе почерпнути щось нове і корисне.

28 листопада 2019 о 14:22 | Довганинець В. В. | немає коментарів

Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, в якому людина навчається жити. Саме родина вводить людину у світ стосунків з іншими, виконуючи функції, які в різний час і в різних народів оцінювалися по – різному. Ставлення батьків до своєї дитини залежить від багатьох обставин: від культурних традицій власних родин, їх дитинства, від національних традицій родинного виховання, від індивідуальних особливостей батька й матері. У родині стосовно дитини створюються певні установки, які визначають емоційну атмосферу і стиль взаємин.
У 8 класі були проведені батьківські збори на тему:«Якщо що—я з тобою».Метою цих зборів було довести,що дитина—це дзеркало нашої душі і ми несемо відповідальність за своїх дітей.Ми маємо відкласти свої хатні справи,роботу і більше часу проводити з дітьми,а також якнайбільше обіймати своїх дітей і підтримувати їх.
Я вдячна батькам,що знайшли час і завітали на збори.

27 листопада 2019 о 16:53 | Головко Л. С. | немає коментарів

Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз.
Заплачте разом, а не поодинці.
Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,
Що мали зватись гордо – українці!
Заплачте! Затужіть! Заголосіть!
Померлі люди стогнуть з тої днини,
Й благають: українці, донесіть
Стражденний біль голодної країни.
Згадайте нас – бо ж ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.
День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
Здобувачі освіти згадали страшні часи і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

22 листопада 2019 о 16:55 | Головко Л. С. | немає коментарів

День гідності та свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Цього дня 5 років тому українці вийшли з мирним протестом на майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли! Світла пам’ять загиблим!
Ми із здобувачами освіти не могли не згадати важливу дату в історії нашої держави.У 8 класі була проведена виховна година «Ми не зганьбили славу наших предків,нових Героїв дали небесам».Під час виховної також була проведена Всеукраїнська акція: «Запали свічку».

20 листопада 2019 о 17:04 | Головко Л. С. | немає коментарів

Щороку 20 листопада відзначають Всесвітній день дитини — свято, спрямоване на підтримку захисту прав дітей та розвиток дружнього до дітей середовища. Саме цього дня у 1959-му Генеральна Асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а згодом — Конвенцію про права дитини. У 7 класі сьогодні було проведено виховну годину " Наші права на щасливе дитинство", яка допомогла учням закріпити знання про їхні права.

20 листопада 2019 о 13:16 | Довганинець В. В. | немає коментарів

Міжнародний день толерантності - свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. З нагоди цього свята з учнями 9 класу було проведено виховну годину на тему:: " Толерантність врятує світ". Якщо кожен один до одного буде терпимим, то разом ми зробимо толерантним наш світ

19 листопада 2019 о 20:21 | Далекорей Х. А. | немає коментарів

Міжнародний день толерантності - свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. З нагоди цього свята із здобувачами освіти було проведено виховну годину «Планета толерантності».Віримо із здобувачами освіти і знаємо,що наш світ зміниться,якщо ми будемо толерантнішими один до одного

19 листопада 2019 о 17:08 | Головко Л. С. | немає коментарів